Život je jako paleta barev, každý den použiješ jinou barvu, která má plno odstínů a je jen na tobě jaký odstín použiješ dnes!

Selekce

28. dubna 2018 v 10:31 |  Kecání okolo přečtených knih
Autorka: Kiera Cass
Popis:Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona.
Ale pro Americu Singerovou je Selekce noční můrou. Znamená to pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunu.
Pak America potká prince Maxona. Postupně začne zpochybňovat všechny plány, které si předsevzala - a uvědomí si, že život, o kterém vždycky snila, si už nemůže v porovnání s budoucností představit.


Selekci, jsem hltala poměrně rychle. Začátek si mě úplně nevtáhnul. Ale jak se dostala America na zámek, četla jsem to více. Od knížky jsem čekala poměrně hodně a ještě mě překvapila. America pořád chtěla Aspena a mě to docela štvalo. Na začátku knížky mi byl Aspen sympatický, ale to se pomalu vyvrátili. Zajímalo mě, kdy to začne zpochybňovat, jako je to v popisu. Dočkala jsem se a knížku jsem pak nedala z rukou. Vlastně to její zpochybňování mě bavilo asi nejvíc. Když se potkávala s ostatníma holkama, mě bavilo taky hodně. Bohužel jsem jí měla půjčenou z knihovny takže jsem na další díl musela čekat poměrně dlouhou dobu. Asi jeden měsíc. Knížka jse psaná z pohledu první osoby (ich formy) a to z pohledu Americy. Hodně často mě tam děj překvapil, protože jsem ho předvídala jinak. Dala bych téhle knížce pět hvězdiček z pěti. Usmívající se
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama