Život je jako paleta barev, každý den použiješ jinou barvu, která má plno odstínů a je jen na tobě jaký odstín použiješ dnes!

Nejoblíbenější...

29. dubna 2018 v 12:04 |  Něco o mně
Sem sepíšu (vlastně já ani nevím jak začít) Smějící se mé nejoblíbenější.. vlastně věci, které jsou mé nejoblíbenější. A proč. Filmy, seriály, knihy, vlastně i žánr. Já čtu tak ve směs všechny žánry. Až na nějakou přeslazenou romantiku.

Nejoblíbenější knihu nemám. Pořád je to jiná. Série Selekce se mi hdně líbí, ale i Zákon smečky, Slza (tu teď čtu). No a na stole mě čeká docela slušný kandidát. No vlastně, nechci od něj čekat hodně. Ale až dočtu Slzu, chci se do něj začíst - DIABOLIK. Konečně je doma a čekám, že by se mohl zařadit mezi mé nej knížky. Příběh dvou staletí od Rachel Harrisové jsem si taky velmi oblíbila. (Začínám přemýšlet nad rereadem) A drží se mezi nej knížkami. První díl jsem nečetla a třetí taky ne. Ale navazuje to volně (zdá se mi) takže v pohodě. Ale mohla bych je přečíst. Takže mezi nej patří: Příběh dvou staletí, série Selekce a Zákon smečky. No a Iluminae je taky very good. Smějící se

Nejoblíbenější seriál. No každej večer se dívám na Ordinaci a Modrý kód. V televizi nic jiného nehraje a není to zas tak zlé. Na pc jsem se začala dívat na Stranger Things. Stranger Things je zatím nej seriál.

Nejoblíbenější žánr knih/filmů/seriálů.. Tady je asi nejlepší fantasy a sci-fi (science fiction, nebo jak se to píše celými slovy v angličtině.., hm... no asi sem to napsala dobře. Zase se zamýšlím nad blbostmiSmějící se) Ale komedie je taky hodně fajn, protože smát se, to je moje. Smějící se Dobrodružné taky. Skoro všechno. I nějaké ty naučné nejsou zlé..i když.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama