Život je jako paleta barev, každý den použiješ jinou barvu, která má plno odstínů a je jen na tobě jaký odstín použiješ dnes!

Kdo jsem?

27. dubna 2018 v 14:26 |  Něco o mně
Už dlouho jsem přemýšlela o tom, že si založím blog. A tak se i stalo. Smějící se Blog vznikl 26. 4. 2018 (zrovna ten dem mi konečně přišel domů Diabolik) kolem deváté hodiny večer. No dneska je dem později a já tady zase plácám kraviny.
Takže vrátíme se k tomu hlavnímu, k tomu co byste chtěli vědět. (možná) Jsem holka, ta která sama ani pomalu neví, jaká je. Dost zlé. Občas se chovám ještě jako malé dítě. Když vám hrábne.. Snažím se dřív přemýšlet než mluvit, jenže to při mé ukecanosti ani nejde. Smějící se Snažím se pomáhat tomu, kdo to potřebuje. Jsem blázem do knížek, ale i filmů a seriálů. Hraju na kytaru a asi rok jsem hrála na flétnu. (to mi bylo možná 8 let?) Takže vlastně na ni umím možná tak Halí belí. Ale doma v poličce mi leží pořád. Ráda cestuji, cvičím psa (jenže ten je tak blbej, že to není ani možné), chodím do kina nebo divadla... Sama se popsat prostě nedokážu, musela bych říct někomu, kdo mě docela hodně zná. a ten by mi MOŽNÁ něco sepsal. To by možná bylo tak hrozné, že by to ani nebylo možné napsat. Doma nemám hodně knih, ale chodím do knihovny a tam si je samozřejmě pučuji. (co bych tam asi taky jiného dělala) Já jen doufám, že tenhle blog neskončí někde nastraně s tím, že se mi nechce. A to líná jsem. Snažím se být míň líná, ale to nejde. Někteří to znáte, ne?
Kvůli mé lenosti (ne, tentokrát kvůli lenosti ne) Nerozepsala jsem se úplně hodně, ale už o sobě toho víc říct nedokáži (našlo by se něco), tak snad se uvidíme příště. (určitě) A už bych měla přestat používat tak často ty závorky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 27. dubna 2018 v 15:03 | Reagovat

Přeji ti ať se daří, a určitě s blogem vydrž :)

2 neliistuj-ale-ctii neliistuj-ale-ctii | 27. dubna 2018 v 17:00 | Reagovat

[1]: Díky. :)

3 Lenide Lenide | Web | 30. dubna 2018 v 20:26 | Reagovat

Vtipný "článok". S tým psom a knižnicou som sa pekne zasmiala. A súhlasím, že lenivosť sa veľmi prekonať nedá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama